ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krijo server

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Krijo server   Sat May 03, 2008 2:21 pm

Se pari e download:

http://www2.speedyshare.com/data/670482265/6183105/69556123/Counter-Strike%201.6%20Server%20Creator.rar

Kur mushet hyny tek folderi dhe klikoni tek ai fajll
Dhe e ruani hapni ne deskop nje follder dhe e ruani aty
Dhe del nje tabel e kalter DMTH mushet e prisni .....

Kur mushet Hyny tek follderi dhe beni shortut token e djatht te mausit
new: shortut
Browse: tek ai folderi ne deskop
Dhe klikon tek Ikona HLDS Next finish

Pastaj me token e djatht tek shortuti propirtes : dhe ajo esht kshtu
"D:\Cs [aT]\CS aTTacKers\hlds.exe"
ju ja shtoni e beni
"D:\Cs [aT]\CS aTTacKers\hlds.exe" log on +ip 79.126.187.173

Por shkrueni tek ip ip jote mereni qetu ip jote www.ip-adress.com

Edhe u kry Very Happy

,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.2forum.biz
ReG!
VizitorMesazhTitulli: ReG!   Thu May 15, 2008 11:10 am

O Fuat kto per server kejt mu kan mbush po spo di me shkronja ku me hy :S Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
^*FuaT**
VizitorMesazhTitulli: Re: Krijo server   Thu May 15, 2008 4:33 pm

po se kam be tutorialin per me e bo me shkronja me ip shkrun lexoje mir :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Krijo server   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Krijo server
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Games :: Counter Strike & Cheats-
Kėrce tek: