ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te ndrroj pass te administratorit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Si te ndrroj pass te administratorit   Fri May 09, 2008 9:55 pm

Click here and thank the author for these thread then auetomaticly you will see the link!

Until now this 0 users have thank you ().

Ju pershendes te gjithve : Hajde ja nismi per me ndrru passwordin e Administratorit dhe te naj Userit tjetrit pa u fut ne control panel mujna me bo qeshtu shkon : C:\WINDOWS\system32/ mandej e kerkon fajlin exe i cili quhet [lusrmgr] e futesh ne ket program shkon aty te lista e klikon User aty ti qet userat qe jon te krijum nqofse don ti me ja ndrru pass naj njonit kto mundesh edhe pa e dit pass qysh e ka aj pc shkon User tana shkon me maus me tastin e djatht edhe i thu Sett Pasword e te qelet lista ja jep dy her passwordin qe don me lon tana qaj password osht i lonem
,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Erion
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.2forum.biz
fatlinda
VizitorMesazhTitulli: fatiii   Wed Oct 07, 2009 5:10 pm

Exclamation I love you confused sunny king study rendeer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si te ndrroj pass te administratorit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Hacking-
Kėrce tek: