ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje zbulim qe esht bere nga Neil Amstrong

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Nje zbulim qe esht bere nga Neil Amstrong   Fri May 02, 2008 9:25 pm

Njeriu i parė qė arriti nė hėnė, Neil Amstrong, zbuloi njė gjė shumė interesante.
Me rastin e arritjes nė sipėrfaqen e hėnės, Neil Amstrong vėrejti se nga njė pjesė e Tokės lėshohet njė radiacion, i cili tejkalon planetin Mars dhe shkon nė pafundėsi. Kur ata morėn qė ta zmadhonin pamjen e Tokės se prej nga po vjen ky radiacion ata arritėn nė pėrfundim sė burimi i kėtij radiacioni ishte nga qyteti i Mekkės nė Arabinė Saudite, pėrkatėsisht nga shtėpia e shėnjtė Qabja.
Pėr dituri tė mėtutjeshme rreth kėsaj teme mund ta shikoni videon e njė dijetari nė studio, ku dijetari nė fjalė spjegon kėtė gjė nė mėnyrė mė tė hollėsishme. Videoja ėshtė me pėrkthim nė anglisht.


Kodi:

megaupload.com EX11XYV7


,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.2forum.biz
 
Nje zbulim qe esht bere nga Neil Amstrong
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Mėsimet-
Kėrce tek: