ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si me i fshi krejt kontaktet e msn pernihere

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lux.scorpion
Moderators
Moderators
avatar

Numri i postimeve : 87
Join date : 14/05/2008
Age : 27
Location : N\'Tetov

MesazhTitulli: Si me i fshi krejt kontaktet e msn pernihere   Wed May 14, 2008 6:36 pm

Fshirja e kontakteve ne menyre te shpejt nuk eshte e mundur te behet permes msn messengerit..vetem nje nga nje
kurse tash po ju tregoj se si mundeni me i fshi me ni menyr tjeter

Shkoni ne Inbox...

edhe ne anen majt (kjo vlen per Live Hotmail)
i kini disa butona (Inbox,Junk etj.) edhe me poshte e kini
Contacts
klikoni ne Contacts edhe zgjedhni kontaktet qe doni me i fshi..
edhe i shtypni Delete...dhe kjo vlen edhe per msn messenger
qe dmth..nese i fshini permes inboxit..fshihen edhe ne msn messenger
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.aT-team.tk
 
Si me i fshi krejt kontaktet e msn pernihere
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Chat Programe :: MSN Programe-
Kėrce tek: