ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje trik per me qit dikon prej msn.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lux.scorpion
Moderators
Moderators
avatar

Numri i postimeve : 87
Join date : 14/05/2008
Age : 27
Location : N\'Tetov

MesazhTitulli: Nje trik per me qit dikon prej msn.   Wed May 14, 2008 6:38 pm

Ky eshte nje program i cili quhet:MSN5 Flooder i cili te qet prej msns per me qit dikon prej msns duhet kshtu merni programin edhe ne ate hapsiren e madhe ku shkruan PortalMes.com e shlyni dhe shkruni qka te doni p.sh tung se ika edhe aty ku osht numir 500 e bon 50 kjo se e ki ndrru prej 500 ne 50 eshte se ja qon 50 tung se ika edhe per me ja qu kto 50 her hin ku shkruan Flood Al Contacto edhe shkruja naj fjal viktimes edhe le ate dritaren se je duke folur me viktimen te hapur edhe hin Flood Al Contacto edhe pret pak programi ja qon 50 her tung se ika edhe e qet prej msns.http://www.filecrunch.com/file/~li7wgq
http://www.badongo.com/file/7355084
http://www.megafileupload.com/en/fil...ooder-zip.html
2shared.com/file/2731270/...5_Flooder.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.aT-team.tk
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Re: Nje trik per me qit dikon prej msn.   Wed May 14, 2008 7:18 pm

sdi me e lexu dhe se mbarova Very Happy:D:P fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.2forum.biz
me qit p
VizitorMesazhTitulli: me qit pi msn   Fri Jan 22, 2010 8:49 pm

nėse do me qit pi msn e prek ku e ka imedhen edhe e trush esc-enter e trus shpejt edhe mos mu ndal nja 1 min. E kuptut AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje trik per me qit dikon prej msn.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje trik per me qit dikon prej msn.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Chat Programe :: MSN Programe-
Kėrce tek: