ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 iPhone edhe nė dhjetė shtete tė reja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lux.scorpion
Moderators
Moderators
avatar

Numri i postimeve : 87
Join date : 14/05/2008
Age : 27
Location : N\'Tetov

MesazhTitulli: iPhone edhe nė dhjetė shtete tė reja   Thu May 15, 2008 12:28 am

Pas ankesave tė gjata tė shfrytėzuesve pėr shkak tė disponueshmėrisė sė kufizuar tė celularit iPhone, duket se gjėrat po ndryshojnė shpejt. T-Mobile nė Austri do tė mund tė bėhej i pari nė botė qė ofron 3G iPhone, derisa Vodafone ka nėnshkruar marrėveshje me Apple pėr shitjen e iPhone nė dhjetė shtete tė reja.
Tregjet e reja nė tė cilėt iPhone do tė jetė nė shitje janė Australia, Ēekia, Egjipti, Greqia, Italia, India, Portugalia, Zelanda e Re, Republika Jugafrikane dhe Turqia. Bėhet fjalė, natyrisht, pėr versionin aktual tė iPhone, sepse 3G iPhone ende ėshtė nė fazėn e thashethemeve.

Mirėpo kjo nuk ka parandaluar pothuajse tė gjitha mediat tė publikojnė informata se versioni i ri i iPhone, me mbėshtetje pėr 3G, do tė paraqitet sė pari nė Austri, nėn operatorin T-Mobile.

Duke marrė parasysh se pėr momentin nuk ekziston asnjė informacion zyrtar pėr versionin e ri tė iPhone, edhe kėtė lajm nuk duhet marrė tepėr seriozisht.

__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.aT-team.tk
 
iPhone edhe nė dhjetė shtete tė reja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Internet-
Kėrce tek: