ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 `krdnj` Hape PC ne NET CAFFE pa caffe station!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lux.scorpion
Moderators
Moderators
avatar

Numri i postimeve : 87
Join date : 14/05/2008
Age : 27
Location : N\'Tetov

MesazhTitulli: `krdnj` Hape PC ne NET CAFFE pa caffe station!!   Fri May 16, 2008 4:23 pm

Shko ne ndonje net caffe edhe kshyre ndonje PC cili te doket,tane shko dhe kliko:
CTRL,SHIFT,ENTER maje te klikume dhe pasi qe ta majsh nja 2 a 3 min restaroje PC nja 2 a 3 X edhe ma Pc nuk e lexon qe ka CAFFE STATION edhe lirisht muni me hy,une per veti e kam perdor ma heret edhe me ka funsionu,por ju kisha preferu ma shum naten me perdor,se diten ju marrin vesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.aT-team.tk
 
`krdnj` Hape PC ne NET CAFFE pa caffe station!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Hacking-
Kėrce tek: