ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qite emrin tan te Internet Explorer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Qite emrin tan te Internet Explorer   Sat May 17, 2008 2:26 pm

1.Klikojm START
2.Klikojm RUN
3.Shkrujm- gpedit.msc
------------------------------
4.User Configuration
5.Klikojm Windows Settings
6.Klikojm Internet Explorer Maintenance
7.Klikojm Browser User Interface
8.Klikojm Browser Tittle:
9.Shtypim Costumize Tittle Bars
-----------------------------------------
10.Shkruani Emrin ose Nicknamen Tuaj !
-------------------------------------------------
Dhe Ne Fund Hapni Internet Explorer Dhe Do Shihni Rezulatatet
systemm32 i/e shkėputur Shto Tek Reputacioni i systemm32 Reporto Postime Tė Papėlqyeshme


,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Erion
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.2forum.biz
 
Qite emrin tan te Internet Explorer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Tutorials-
Kėrce tek: