ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mbreteria e Rilindjes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ibish_sakica
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 1
Join date : 03/12/2009

MesazhTitulli: Mbreteria e Rilindjes   Thu Dec 03, 2009 9:22 pm

Pershendetje te gjitheve!

Ne qofte se ju pelqen historia dhe keni deshire ta jetoni ate kjo eshte e mundur ne Ranaissance Kingdoms, ku jane pothuajse te gjitha vendet e Evropes mesjetare & midis tyre dhe Mbreteria e Arberit

---------------------------------------------------------------------------------------------
Vraponi trima koha nuk pret se Turqit,Venediku,Serbet po vijne dhe Arberia me Skenderbeun ne krye ka nevoj per ju.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Per tu fut ne kete loje klikoni tek linku: http://www.mbreteriterilindjes.com

E cila eshte ne gjuhen shqipe dhe ju mundeson qe personazhi juaj te lind ne Mbreterine e Arberit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mbreteria e Rilindjes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lojra / Games :: Tė ndryshme-
Kėrce tek: