ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Widnows shortut per pc

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Widnows shortut per pc   Sat May 03, 2008 12:53 pm

Besoj se i njihni keto shortcuts po une po i postoj per ndonje qe nuk i njeh...

F11 Ne Internet Explorer mund te shikoni faqen ne Full Screen ose normal

Windows+E E hape Internet Explorer

Windows+M Minimizon te gjitha faqet e hapura

Ctrl+Esc Hapin Menyne e programeve(start)

Alt+Prt Scr Mund ta fotografoni vetem Faqen aktive(Jo edhe Desktopin)

Ctrl+P Print

Windows+F Hape faqen e cila kerkon gjera nga kompjuteri juaj(Search)

Ctrl+L Hape nje faqe te vogel ku mund te shkruani web faqe tjeter(por e hape ne te njejte faqe)

Ctrl+W Mbylle faqen ose dokumentin e hapur

Ctrl+D Per ta futur nje faqe ose web site ne Favorite

Windows+Tab Mund ti zgjidhni dhe ti hapni faqet e minimizuara(pa e perdorur mausin)

Alt+F4 E mbylle faqen e hapur e nese nuk ka faqe te hapur e hape kutine per fikjen e Kompjuterit

Ctrl+N Hape faqe te re ne Internet Explorer

Ctrl+Z Rikthen komanden qe e keni japur

F2 E nderron emrin e failit te selektuar


,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.2forum.biz
 
Widnows shortut per pc
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Tutorials-
Kėrce tek: