ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Trick per Rapidshare! Papa premium :D

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Trick per Rapidshare! Papa premium :D   Sat May 03, 2008 1:11 pm

Ky eshte nje trik i ri per mos me prit ne rapidshare...
punon 100%

cka duhet te besh:

1. Se pari duhet ta downloadosh modified AOL 9.0 prej ketu:
Kodi:

rapidshare.com AOL_Modified.rar

ose

Kodi:

4shared.com/file/25584973/77a11b78/AOL_90part1.html

Kodi:

4shared.com/file/25585386/3578118b/AOL_90part2.html

pass : win32i3nt

2. Hape filen me Winrar

Kodi:

www.rarlab.com

http://i11.tinypic.com/4l65bms.jpg


4. Pasi instalimi te kryhet 100% kliko ne New Members

http://i7.tinypic.com/2ue5fty.jpg


5. Zakonisht shfaqet 1 error, kliko ok

http://i10.tinypic.com/6876h3d.jpg


6. Pastaj kliko ne 'Expert Setup'

http://i5.tinypic.com/67ppb48.jpg

7. Pastaj kliko 'Add Location'

8. Aty mund te shkruash 'Home' apo cfare do qe deshiron
http://i12.tinypic.com/67pqmgp.jpg

9. Pastaj ketu e len ashtu sic eshte edhe klikon Next
http://i16.tinypic.com/52vwkdc.jpg


10. Tani e selekton 'HOME NETWORK" dhe pastaj klikon Next
http://i19.tinypic.com/5x7ahzn.jpg

11. Pastaj kliko ne 'Sign on to AOL now'
http://i15.tinypic.com/6btq81y.jpg


12. Tani e zgjedh 'You already have an AOL Screen name and Password'
http://i10.tinypic.com/4y5qvww.jpg

http://i10.tinypic.com/4y5qvww.jpg

13. Tani nese nuk keni acount ne AOL shkoni ne
Kodi:

www.aol.com

14. Ketu shkoni ne 'Get free AOL mail'


15. Pastaj i ndiqni hapat per t'u regjistruar, e mbushni formularin dmth.

16. Mos harroni qe ta lejoni mundesin ne Firewall qe mos ta bllokoj AOL

17. Tani pasi ta keni krijuar acontin, shkoni edhe beni SIGN ON aty ku e instaluat programin, e pasi te beni SIGN ON, hapne ndonje browser cfaredo qoft, dhe mund ta shikoni ip qe e keni dicka me 172.....

Tani merrni ndonje link te Rapidshare edhe filloni me downloadu, do e shikoni qe edhe shpejtesia eshte e njejt, dmth nuk limitim ne shpejtesi.

Pasi ta keni kryer downloadimin e pare, shkoni ne program edhe beni SIGN OFF

Tash beni SIGN ON perseri dhe vazhdoni me downloadimin e fajllit te dyt, e keshtu me radh, sapo perfundon downloadimi i ben SIGN OFF dhe prap SIGN ON edhe downloadon fajllin tjeter .....
,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.2forum.biz
 
Trick per Rapidshare! Papa premium :D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Tutorials-
Kėrce tek: