ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krijo Shortcut Per Me Qel Dhe Me E Mshel CDDVD Drive

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Krijo Shortcut Per Me Qel Dhe Me E Mshel CDDVD Drive   Sat May 03, 2008 1:15 pm

Per me e formu qet shortcut ndiqi keto hapa:
1.Zbrite programin e vogel tooler qe linku: tooler: http://programyaionela.republika.pl/english/tooler.zip
2.Staroje programin dhe krijo shortcut ne desktop per me e qel dhe me e mshel CD/DVD Drive.
3.Tash right click ne shortcut ne desktop dhe regulloje Ctrl+Alt+E per me e qel dhe Ctrl+Alt+C per me e mshel.
4.Dhe aq e shtyp tash Ctrl+Alt+E per me e qel dhe Ctrl+Alt+C per me e mshel

,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.2forum.biz
 
Krijo Shortcut Per Me Qel Dhe Me E Mshel CDDVD Drive
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Tutorials-
Kėrce tek: