ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje Trik i vogel po shumm interesant patjeter me provu te gjith

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Nje Trik i vogel po shumm interesant patjeter me provu te gjith   Sat May 03, 2008 1:15 pm

Beni copy kete script me posht edhe postone ne IE tuaj dhe Enter dhe shifni se qa ndodh ....mos tregoni se qa ndodh po vetem lejeni comentin tuaj ju pelqej apo jo .....


Kodi:
javascript:function Shw(n) {if (self.moveBy) {for (i = 35; i > 0; i--) {for (j = n; j > 0; j--) {self.moveBy(1,i);self.moveBy(i,0);self.moveBy(0,-i);self.moveBy(-i,0); } } }} Shw(6),,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.2forum.biz
 
Nje Trik i vogel po shumm interesant patjeter me provu te gjith
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Tutorials-
Kėrce tek: