ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 shpejtsi mozila firefox

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: shpejtsi mozila firefox   Sat May 03, 2008 1:19 pm

+++++++++++++++++++++++++++++++
+ Beje mozzillen me te shpejt +
+++++++++++++++++++++++++++++++

1- Klikoni me tastin e djathte te mausit mbi shortcut-in e Firefox-it
2- Zjgjidheni Propertise
3- Pasi te hapet shkoni tek fusha target
4- dhe shtoni " /Prefetch:1" (ne fund te tekstit, pa e fshire taxtin praprak.
5- Teksti do te dukej keshtu C:\Program Files\Mozilla Firezox\firefox.exe" /Prefetch:1
6- Klikoni "Apply"
7- Klikoni "OK

,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.2forum.biz
**ErioN**xXx**
Moderators
Moderators
avatar

Numri i postimeve : 43
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: :@:@:@:@:   Sat May 03, 2008 1:52 pm

or tej sbuet me kjo sma pranon!!!!!


FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Erion
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.erion.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Re: shpejtsi mozila firefox   Sat May 03, 2008 1:58 pm

shejf provoe en njer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.2forum.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: shpejtsi mozila firefox   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shpejtsi mozila firefox
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Tutorials-
Kėrce tek: