ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bone FireFox-In 20 Deri 30 % Ma Te ShpejT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Bone FireFox-In 20 Deri 30 % Ma Te ShpejT   Sat May 03, 2008 1:21 pm

1.
kTu Ku E ShenojM Linkun e shkrum about:config
Edhe/
Kqyr Qayt Ne List Gjani Qeto

network.http.pipelining
network.http.proxy.pipelining
network.http.pipelining.maxrequests

Ngat Jon Qaty kur Te Gjani T'paren kqyrni Qaty dikun osht edhe e dyTa

2.

Bone "network.http.pipelining" to "true"

Bone "network.http.proxy.pipelining" to "true"

Bone "network.http.pipelining.maxrequests" Ne Naj Numer Pershembull 30. Kjo D/M/Th Me Ba 30 Kerkesa Ne 1.

3.

Kliko Me Tastin E DjathT dikun Qaty ne Faqe Dhe Shko New-> Integer.
Emeroo Qitja Emrin "nglayout.initialpaint.delay" Edhe Ok Edhe value Bone "0".

Dhe Ju ShpejTohet 20 Deri ne 30 %
,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.2forum.biz
 
Bone FireFox-In 20 Deri 30 % Ma Te ShpejT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Tutorials-
Kėrce tek: