ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 hjeke nga desktopi MY NETWORK PLACES

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqiprim
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 320
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: hjeke nga desktopi MY NETWORK PLACES   Sat May 03, 2008 1:28 pm

•Hapeni Registry Editorin (Start-Run-RegEdit) dhe shkoni tek:
HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{208D2C60-3AEA-1069-A2D7-08002B30309D}\ShellFolder]
•Nė faqen e djathtė krijo njė skedar tė ri REG_DWORD dhe emėroje Attributes
•Kliko dy here mbi tė dhe vendos vleren 20180000

Copy To
1.Klikoni Start
2.Run
3.Shkruani: RegEdit
4.OK
5.Gjeni follderin HKEY_CLASSES_ROOT\AllFilesystemObjects\shellex\Con textMenuHandlers.
6. Me tastin e djathtė klikoni mbi ketė follder dhe zgjedhni opcionin New—Key
7. Emėroni follderin si Copy To
8. Nė anėn e djathtė shtypni me tastin e majtė skedarin Default
9. Aty ku shkruan Value data shkruani: {C2FBB630-2971-11D1-A18C-00C04FD75D13}
10.Shtypni OK.,,,,,,,,,FuaT
Email:_fuat@live.com
Web:www.FuaT.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
FuaT
Email:erion_k@madrid.com
Web:www.ErioN.c.la
Server:connect attackers.podzone.org
Group: aTTacKers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://attackers-team.2forum.biz
 
hjeke nga desktopi MY NETWORK PLACES
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacker Boxi :: Tutorials-
Kėrce tek: